fbpx

Hekur Braun, 2350 W, 45-150 g/min, 270 ml, me vet pastrim 801908

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Hekur Braun, 2350 W, 45-150 g/min, 270 ml, me vet pastrim 801908

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile.

 • Fuqia : 2350W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Kapaciteti depozitës/qeses : 270 ml
 • Presioni : 5.8 Bar
 • Tipi : Hekur rrobash
 • Kapaciteti i depozitës : 270ml
 • Materiali i pllakës së hekurit : Qeramike
SKU: 49445845 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close