fbpx

Grirëse perimesh BL3, 200W 46035

Imetec

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,590 Lekë

Grirëse perimesh BL3, 200W 46035

PERSHKRIMI:

Grirësja e perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 200W
 • Me shpejtësi të ndryshme : Jo
 • Materiali : Materiali plastik,thika me inoks te paoksidueshem
 • Ngjyra : E bardhe
 • Marka : IMETEC
 • Sasia e paketimit : 1
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close