fbpx

Grirëse, MAX, 260 W, 300 ml, thika çeliku 810103

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,290 Lekë

Grirëse, MAX, 260 W, 300 ml, thika çeliku 810103

PERSHKRIM:

Grirësi i perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

  • Fuqia : 260 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti : 300 ml
  • Materiali i thikave : çelik inox
  • Numri i funksioneve : 1 nivel shpejtësie
SKU: 66992967 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close