fbpx

Grilë, Fuego, ZM-707C 801519

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Grilë, Fuego, ZM-707C 801519

PERSHKRIMI:

Kjo grilë është mjaft kompakte, ju kursen mjaft hapësirë, si dhe ju jep mundësinë të përgatisni ushqim të shpejtë dhe të shijshëm. Grila ka një sipërfaqe e cila ngrohet shumë shpejt por që nuk ngjit, kështu ushqimi është gjithmonë i pastër dhe përgatitet mjaft shpejt.

  • Fuqia : 750W
  • Tensioni : 220-230V
  • Materiali i pllakës së hekurit : Qeramike
SKU: 31986881 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close