fbpx

Grilë elektrike, Tefal, 1600 W, 21×33.5 cm 800364

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,990 Lekë

Grilë elektrike, Tefal, 1600 W, 21×33.5 cm 800364

PERSHKRIMI:

Kjo grille eshte mjaft kompakte dhe ju kursen mjaft hapesire si dhe ju jep mundesine te pregatisni ushqim te shpejte dhe te shijshem. Grilla ka nje siperfaqe e cila ngrohet shume shpejte por qe nuk ngjite, keshtu ushqimi eshte gjithmon I paster dhe pregatitet mjaft shpejte.

  • Tipi : Grillë
  • Fuqia : 1600W
  • Tensioni : 220-240V
  • Përmasat : 21×33.5 cm
  • Materiali : Metal/plastik
SKU: 19731693 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close