fbpx

Gazebo, metalike/poliestër, e bardhë, 3x3xH2.5 m 774570

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,400 Lekë

Gazebo, metalike/poliestër, e bardhë, 3x3xH2.5 m 774570

PERSHKRIMI:

Gazebo me tendë është zgjidhja ideale për hapësirën e zonës së ndenjes, të ngrënies, pushimit apo relaksit duke krijuar hapësira më private, më të mbrojtura ndaj rrezatimit diellor, lagështisë, mbrojtjes nga rrymat ajrore etj. E përshtatshme për hapësirat e jashtme të kopshteve, verandave, bareve, restoranteve verore si dhe resorteve mikpritëse të eventeve të ndryshme familjare, sociale etj. Tenda e përbërë nga fijet e poliestrës 100% të pastër me ngjyrë të bardhë dhe struktura metalike, i jep këtij produkti qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi të garantuar. Jepini hijeshinë me nuanca bashkëkohore peisazhit duke krijuar kontraste harmonike mes bardhësisë së gazebos dhe gjelbërimit ftues, relaksues të kopshtit tuaj.

 • Materiali i strukturës : Metalike
 • Materiali i copës : Poliester
 • Ngjyra : Bardhe
 • Mbrojtja ndaj diellit : E larte
 • Rezistenca ndaj erës : N/A
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 3 m
 • Gjatësia : 3 m
 • Lartësia : 2.5 m
Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close