fbpx

Furrë inkaso, Beko, 71 Lt, A, 8 funksione, H60xW60 cm 803029

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

31,990 Lekë

Furrë inkaso, Beko, 71 Lt, A, 8 funksione, H60xW60 cm 803029

PERSHKRIMI:

Furrë shumëfunksionale BEKO 60 cm – çelik inox dhe i zi. Eshtë e pajisur me ekran, mundëson gatim 3D, butona teleskopik dhe tërheqëse. Pjesa e brendshme e furrës në këtë pajisje Beko është e mbuluar nga një smalt special, i lehtë për tu pastruar, rezistent ndaj yndyrnave dhe papastërtive. Për ta mbajtur furrën të pastër, pastrojeni me një leckë pas çdo përdorimi. Ekran intuitiv dhe butona ergonomike për menaxhimin e lehtë të furrës. Falë tyre, ju do të zgjedhni shpejt funksionin e nevojshëm. Për më tepër, ekrani përshtatet në mënyrë të përkryer në estetikën moderne të produktit. Ka nje kapacitet prej 71 Lt.

 • Fuqia : N/A
 • Kapaciteti : 71 Lt
 • Klasi i energjisë : A
 • Materiali : Metal
 • Përmasat e furrës : 56×59 cm
 • Kombinime gatimi : 8
 • Ventilim i brendshëm : Po
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Stakim automatik : Po
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Tensioni : 230 V
 • Gjerësia : 59.4 cm
 • Thellësia : 56.7 cm
 • Lartësia : 59.5 cm
SKU: 94928862 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close