fbpx

Furrë Bosch, A+, 71Lt, 3650W, 10 programe, panel digjital, 59.5×59.5×54.8 cm 800376

Bosch

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

109,990 Lekë

Furrë Bosch, A+, 71Lt, 3650W, 10 programe, panel digjital, 59.5×59.5×54.8 cm 800376

PERSHKRIMI:

Furrë elektrike Bosch me kontroll me prekje, ka 10 fuksione të ndryshme gatimi dhe është e paisur me aksesorë (zgarë dhe tavë ).

 • Fuqia : 3650 W
 • Kapaciteti : 71 Lt
 • Klasi i energjisë : A+
 • Materiali : Metal
 • Përmasat e furrës : N/A
 • Kombinime gatimi : 10
 • Ventilim i brendshëm : Po
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Stakim automatik : Po
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Tensioni : 230 V
 • Gjerësia : 59.5 cm
 • Thellësia : 54.8 cm
 • Lartësia : 59.5 cm
SKU: 58261588 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close