Fluid Per Mbrojtje Kunder Ndotjes Te Fytyres

1,246 Lekë

Fluid Per Mbrojtje Kunder Ndotjes Te Fytyres-G-C

PËRSHKRIMI

Zgjidhni fluidin ANTI-NDOTJE nga CAFÉ MIMI për fytyrën dhe dukuni perfekte! Freskon, hidraton dhe mbron lëkurën nga ndikimet negative mjedisore.

Ekstrakti i avokados ka një efekt antioksidues, rikthen barrierën mbrojtëse të lëkurës.

Provitamina B5 hidraton lëkurën dhe ngadalëson procesin e plakjes së parakohshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Shkundeni mirë shishen para përdorimit dhe spërkateni në të gjithë fytyrë me sy të mbyllur në një distancë prej 10-15 cm nga fytyra.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Mentha Piperita Extract (Peppermint Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Caprylyl / Capryl Glucoside, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Betaine (from Sugar Beet), Sodium Hydroxide, Cellulose Acetate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil , Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Panthenol (Provitamin B5), Allantoin, Menthol, Menthyl Lactate

SKU: 28167643 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close