Filter mishelatori M-Dim.: Ø 28×1 mm 28516

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

399 Lekë

Filter mishelatori M-Dim.: Ø 28×1 mm 28516

PERSHKRIMI:

Filtri i mishelatorit është element I domosdoshëm për rubinetat tuaj. Materiali përbërës I filtrit është i kromuar I cili ka qëndrueshmëri te lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes.Filtri me përmasa 28X1″ ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht

  • Lloji artikullit : Filter mishelatori
  • Materiali : I kromuar
  • Marka : Eliplast
  • Përmasa : Ø 28×1 mm
  • Numri i Modelit : 164/1

SHOPPING CART

close