Filter I brendshem Dim.: Ø 22/24 x 1 mm 28518

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

273 Lekë

Filter I brendshem Dim.: Ø 22/24 x 1 mm 28518

PERSHKRIMI:

Filtri i mishelatorit është element I domosdoshëm për rubinetat tuaj.Pjesa e brendeshme e tij mund te perfitohet dhe si nje produkt I vecante ne raste riparimi te filtrit te vjeter.Filtri me përmasa Ø 22/24 x 1 mm ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht

  • Lloji artikullit : Filter mishelatori
  • Materiali : Plastike
  • Marka : Eliplast
  • Përmasa : Ø 22/24 x 1 mm
  • Numri i Modelit : 166/2

SHOPPING CART

close