fbpx

Epilator Per Femra DSP-70023

1,990 Lekë

Epilator Per Femra DSP-70023-UD

PERSHKRIMI:

Viti i Prodhimit:2020.
Markë:DSP.
Vendi i origjinës:Kina.
Certifikimi:CE.
Lloji i prizës:BE.
Lloji:Prizë dhe luaj.
Fuqia:5 W.
Tensioni:220-240V ~ 50/60Hz.
Motor:Motor AC.
Bateri:DC 12V 500MA.
Aksesore:Fije, pluhur, përshtatës.

 

SKU: 37275812 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close