Ekspres kafeje, Lavazza Idola, me kapsula, 1500 W, 15 bar, 1.1 Lt, H28xW14.5xD38 cm, 4.5 kg 803126

Lavazza

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

27,986 Lekë

Ekspres kafeje, Lavazza Idola, me kapsula, 1500 W, 15 bar, 1.1 Lt, H28xW14.5xD38 cm, 4.5 kg 803126

PERSHKRIMI:

Elegante dhe moderne ekspresi i kafesë Idola përmban një panel kontrolli intuitive me prekje i përberë prej qelqi të rafinuar. Teknologjia e Idola është shumë e thjeshtë dhe tepër miqësore për përdoruesit: paneli i kontrollit me prekje ju lejon të përgatisni recetat tuaja me një prekje të vetme. Me këtë makineri kafeje ju mund të përgatisni Espresso lungo ose ristretto, caffè lungo etj. Për më tepër, Idola është në gjendje të sinjalizojë që pija juaj është e gatshme me anë të paralajmërimeve delikate të dëgjueshme dhe vizive. Shijoni kënaqësinë e kafesë në maksimum, pa u shpërqëndruar nga zhurma pasi kjo makineri ka nje nivel zhurme shumë të ulët. Ky ekspres kafeje ka një fuqi prej 1500 W, presion 15 bar dhe kapaciteti i depozitës është 1.1 litra.

 • Tipi : Ekspres kafeje
 • Modeli : Me kapsula
 • Fuqia : 1500 W
 • Kapaciteti i depozitës : 1.1 Lt
 • Presioni : 15 bar
 • Kapaciteti : 10 kapsula
 • Përmasat : H28xW14.5xD38 cm
 • Pesha : 4.5 kg
SKU: 77598623 Category: Tags: , , ,
Marka

Lavazza

SHOPPING CART

close