fbpx

Ekspres kafeje, Lavazza Desea, me kapsula, 1500 W, 15 bar, 1.1 Lt, H28xW14.5xD38 cm, 4.5 kg 803125

Lavazza

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

24,990 Lekë

Out of stock

Ekspres kafeje, Lavazza Desea, me kapsula, 1500 W, 15 bar, 1.1 Lt, H28xW14.5xD38 cm, 4.5 kg 803125

PERSHKRIMI:

Elegante dhe moderne ekspresi i kafesë Desea përmban një panel kontrolli intuitive me prekje i përberë prej qelqi të rafinuar. Teknologjia e Deséa është shumë e thjeshtë dhe tepër miqësore për përdoruesit: paneli i kontrollit me prekje ju lejon të përgatisni recetat tuaja me një prekje të vetme. Me këtë makineri kafeje ju mund të përgatisni kapuçino, kapuçino të madhe, makchiato latte, qumësht të nxehtë ose një ekspres saktësisht siç do ta pinit në një kafene. Për më tepër, Deséa është në gjendje të sinjalizojë që pija juaj është e gatshme me anë të paralajmërimeve delikate të dëgjueshme dhe vizive. Shijoni kënaqësinë e kafesë në maksimum, pa u shpërqëndruar nga zhurma pasi kjo makineri ka nje nivel zhurme me pak se 43 dB. Ky ekspres kafeje ka një fuqi prej 1500 W, presion 15 bar dhe kapaciteti i depozitës është 1.1 litra.

 • Tipi : Ekspres kafeje
 • Modeli : Me kapsula
 • Fuqia : 1500 W
 • Kapaciteti i depozitës : 1.1 Lt
 • Presioni : 15 bar
 • Kapaciteti : 10 kapsula
 • Përmasat : H28xW14.5xD38 cm
 • Pesha : 4.5 kg
Marka

Lavazza

SHOPPING CART

close