fbpx

Ekspres kafeje, Deluxe Noir, 1100 W, 20 bar, 1250 ml, 80 dB, 31.6×20.1×28.8 cm 810352

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

17,990 Lekë

Ekspres kafeje, Deluxe Noir, 1100 W, 20 bar, 1250 ml, 80 dB, 31.6×20.1×28.8 cm 810352

PERSHKRIMI:

Aparati Espresso Deluxe Noir është pajisja që ju duhet për ta shijuar kafenë e përsosur në shtëpi. Kjo pajisje përdorë shtypje 20 bar dhe fuqi 1100W për rezultate të përsosura. Ka rezervuar 1250ml, ku mund të përgatisni deri në 12 filxhana kafe plot shije, pa e rimbushur. Po ashtu, falë filterit prej çeliku inox me mur të dyfishtë (nën presion), mund të përgatisni deri në dy filxhanë në të njejtën kohë.

  • Tipi : Ekspres kafeje
  • Fuqia : 1100 W
  • Presioni : 20 bar
  • Niveli i zhurmës : 80 dB
  • Përmasat : 31.6×20.1×28.8 cm

SHOPPING CART

close