Doreze rrethore per kabine dushi 28176

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

630 Lekë

Doreze rrethore per kabine dushi 28176

PERSHKRIMI:

Seti i dorezave është një aksesor I domosdoshëm në kabinën tuaj.Ky set përmban dy doreza në paketim. Dorezat ”Bobble Soap” janë rrethore ,të përshtatshme për xhama kabine me një vrimë. ”Bobble Soap” ofron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

  • Lloji artikullit : Dorezë për kabinë dushi
  • Marka : Bobble Soap
  • Tipi : Per xham me një vrime
  • Forma : Rrethore
  • Sasia e paketimit : 2 copë
SKU: 94164524 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close