Difuzor per rubinet Dim.: Ø 16/20/24 x 120 mm 28512

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

588 Lekë

Difuzor per rubinet Dim.: Ø 16/20/24 x 120 mm 28512

PERSHKRIMI:

Difuzoret janë shumë funksionale dhe marrin vec pak hapësirë krahasuar me avantazhet e tyre. Për të arritur funksionet e kerkuara ju thjesht mund të lëvizin koken e difuzorit. Jane mjaft efikase ne banjo për pastrimin e pastës se dhëmbëve ose kremit rroje . Në kuzhinë, ajo e bën shpëlarjen e enëve një punë te lehtë . Difuzori arrin në cdo kënd të të lavamanit apo lavapjates tuaj duke ju ndihmuar te kurseni ujin.

  • Lloji artikullit : Difuzor per rubinet
  • Materiali : Plastike
  • Marka : Eliplast
  • Përmasa : Ø16/20/24 x 120 mm
  • Numri i Modelit : 160/1

SHOPPING CART

close