, , , ,

Deluxe Perfect Smooth Compact Foundation Beige 9.00gr

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,586 Lekë

Deluxe Perfect Smooth Compact Foundation Beige 9.00gr

Ton kremoz kompakt për një pamje të perfeksionuar të lëkurës.
Mbulon parregullësitë shpejt dhe thjeshtë.
Me forcë mbuluese konstruktive, mesatare për një lëkurë me shkëlqim mesatar.
Me faktor mbrojtës SPF 30 të vërtetuar.
Disponohet në 6 tone ngjyrash natyrale.
Në qese mëndafshi dhe me sfungjer.

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Nevaeh (verified owner)

  Good quality

  Nevaeh

 2. Dylan (verified owner)

  Very fast delivery

  Dylan

SHOPPING CART

close