, , , ,

Deluxe Metallic Eyeliner

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,600 Lekë

Deluxe Metallic Eyeliner

siegel_10.jpg

Lapsi i syve luksoz për një make-up të syve metalik dhe me shkëlqim.
I stilon sytë në stile të ndryshme: me preçizion, grafike ose me kalim të butë.
Me përmbajtje ekstra të butë.
Me mprehëse lapësash dhe me majë sfungjeri për kalime të buta të ngjyrave.
Mban shumë gjatë.
Disponohet në 4 tone shkëlqyese ngjyrash.

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Roksane (verified owner)

  Very fast delivery

  Roksane

 2. Estele (verified owner)

  Very fast delivery

  Estele

SHOPPING CART

close