, , , ,

Deluxe DELUXE Activating Serum për Qerpikët 5.50 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,580 Lekë

Deluxe DELUXE Activating Serum për Qerpikët 5.50 ml

Serum delikat me lëkurën për qerpikët me formulë komplekse aktive. Zgjat dhe rrit dendësine e qerpikëve në mënyrë të dukshme. Qerpikë më të gjatë deri në 35% vetëm pas 6 javëve* Ulje e humbjes së qerpikëve me dendësi maksimale qerpikësh. Gjatësi maksimale e matur pas 6 javësh: qerpikë më të gjatë deri në 35 %

 

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Ivone (verified owner)

  Good quality

  Ivone

 2. Asunta (verified owner)

  Good service

  Asunta

SHOPPING CART

close