, , , ,

Colours BB Cream 30.00 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,799 Lekë

Colours BB Cream 30.00 ml

siegel_10.jpg

Multi-talenti për një lëkurë fantastike.
Hidraton.
Mbulon parregullësitë e lëkurës.
Njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës dhe e bën atë të duket mat.
Filtër UV me Faktor Mbrojtës ndaj Dritës 15.
Disponohet në 2 ngjyra

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Maria (verified owner)

  Good quality

  Maria

 2. Jimena (verified owner)

  Good service

  Jimena

SHOPPING CART

close