, , , ,

Deluxe Radiant Skin Primer 30.00 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,620 Lekë

Deluxe Radiant Skin Primer 30.00 ml

Bazë për një lëkurë të njëtrajtshme plot shkëlqim. Korrigjon parregullësitë dhe zgjat kohën e qëndrimit të make-up. Mbulon poret dhe rudhat e vogla. Ka efekt mbi pigmentet dhe është me bazë diamanti dhe lëkurën me ngjyrë pjeshke. Mund të përdoret poshtë make-up ose e vetme Baza ideale për një make-up perfekt

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Xhorxhete (verified owner)

  Very fast delivery

  Xhorxhete

 2. Lusiene (verified owner)

  The product is firmly packed

  Lusiene

SHOPPING CART

close