, , , ,

LR by da Vinci Penel për Vetullat dhe Konturet e buzeve

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,220 Lekë

LR by da Vinci Penel për Vetullat dhe Konturet e buzeve

siegel_10.jpg

Furçë e punuar me dorë për vetullat dhe penelin e prodhuar në Gjermani. Penel me qime artificiale me majë të përtheyer dhe të hollë dhe mbajtëse praktike. Për evidentimin e vetullave dhe linjave ekzakte të penelit të syve .Nga linja e LR e Penelave da Vinci

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Xhorxhia (verified owner)

  Good service

  Xhorxhia

 2. Fibi (verified owner)

  Super

  Fibi

SHOPPING CART

close