Kuti Organizimi Për Banje E Tejdukshme 16x16x14 Cm 1181323 -J

Krahasoni

559 Lekë

Kuti Organizimi Për Banje E Tejdukshme 16x16x14 Cm 1181323 -J

PERSHKRIMI:

Kuti organizimi banje me pjesën e poshtme me shirita të stampuar në mënyrë që të mos ngjitet dhe të hapet përpara për lehtësi. Ideale për organizimin e shampove dhe tualeteve.
Ngjyra Transparente
Material Plastikë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 16.4×16.4×14.5 cm

SKU: 21946234 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close