, , , ,

LR by da Vinci Penel për Hije sysh

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,970 Lekë

LR by da Vinci Penel për Hije sysh

siegel_10.jpg

Penel për hijet e qepallave i punuar me dorë, prodhuar në Gjermani. Me qime të holla të kunadhes kafe dhe me mbajtëse praktike. Furçë në formë të rrumbullakët, të sheshtë .Për aplikim të njëtrajtshëm të pudrave si hije të qepallave. Nga linja e LR e Penelave da Vinci

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Melek (verified owner)

  The product is firmly packed

  Melek

 2. Ade (verified owner)

  Good service

  Ade

SHOPPING CART

close