, , , ,

Deluxe Lash Booster 9.00 ml

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,799 Lekë

Deluxe Lash Booster 9.00 ml

Trajtim përgatitor për efekt maksimal të rimelit I bën qerpikët të duken më të gjatë dhe më të evidentuar Me fije të holla që qerpikët të duken më të gjatë Thjesh përdoreni poshtë çdo rimeli I përshtatshëm edhe për sy delikatë dhe për ata/ato që mbajnë lente kontakti

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Vasiliki (verified owner)

  Good quality

  Vasiliki

 2. Patrick (verified owner)

  Good service

  Patrick

SHOPPING CART

close