fbpx

Delagështues Niklas Dry 500, 27 W, 250ml/24h,9V-DC/3A, 50 ml, R134A, 40 dB, 15x13xH22 cm 85668

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Delagështues Niklas Dry 500, 27 W, 250ml/24h,9V-DC/3A, 50 ml, R134A, 40 dB, 15x13xH22 cm 85668

PERSHKRIMI:

Gama e delageshtuesve Niklas Dry, dallohet për lehtësinë e përdorimit, përmasave të vogla dhe qetesine absolute gjate punes.Delageshtuesit DEOS largojnë lagështinë e mbledhur deri në 20 litra ujë në ditë dhe ofrojnë një klimë të thatë dhe të shëndetshme

 • Tipi : Delagështues
 • Fuqia maksimale : 2200W
 • Tensioni : 230V
 • Rryma : 10/16 A
 • Materiali : Plstik+bakër
 • Gjatësia e kabllit : 10 m
 • Seksioni i kabllit : 3×1.5 mm²
 • Fuqia : 27 W
 • Kapaciteti i rezervuarit : 50 ml
 • Lloji i gazit : R134A
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 40 dB
 • Masa : 15x13xH22 cm
SKU: 63782217 Category: Tag:

SHOPPING CART

close