Buton kasete shkarkimi me tërheqje 25174

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

210 Lekë

Buton kasete shkarkimi me tërheqje 25174

PERSHKRIMI:

Butoni i kasetës CAGLAYAN realizon shkarkimin e ujit nga kaseta, me shtypje. Ky buton i dhuron tualetit tuaj efikasitet të lartë. Konstruksioni i tij është i lehtë, i përbërë nga plastikë e qëndrueshme, me finiturë të kromuar. Butoni i kasetës CAGLAYAN siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi.

 • Lloji artikullit : Buton kasete
 • Marka : Dost
 • Materiali : Plastikë
 • Niveli shkelqimit : E kromuar
 • Tipi : Me tërheqje
 • Numri i Modelit : 04.02.01.00

SHOPPING CART

close