fbpx

Blender RUSSELL HOBBS 23180-56/RH 82955

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,990 Lekë

Blender RUSSELL HOBBS 23180-56/RH 82955

PERSHKRIMI:

Blenderi nuk duhet të mungojë në asnjë ambient gatimi. Është shumë fuksional, i thjeshtë në përdorim, praktik dhe lehtësisht i pastrueshëm. Materiali i thikave është çelik.

 • Tipi : Blender Nutri Boost
 • Fuqia : 700 W
 • Kapaciteti (L) : 0.7 Lt
 • Marka : Russell Hobbs
 • Tensioni : 220-240 V
 • Gjatesia e kabllit : 1.2 m

SHOPPING CART

close