fbpx

Blender dore Braun,me 3 aksesor, 2 shpejtësi, 350-600ml, 700W 801907

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,990 Lekë

Blender dore Braun,me 3 aksesor, 2 shpejtësi, 350-600ml, 700W 801907

PERSHKRIMI:

Grirësja e perimeve IMETEC është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

 • Fuqia : 700W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Kapaciteti : 350-600 ml
 • Tipi : Blender
 • Kapaciteti i depozitës : 600ml
 • Nivele shpejtësie : 2 shpejtësi
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 15.000rpm
 • Materiali i thikave : Inoksi
SKU: 49668912 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close