fbpx

Blender Dore DSP 4n1 KM-1049

4,750 Lekë

Blender Dore DSP 4n1 KM-1049-UD

PERSHKRIMI:

2 nivele shpejtësie

Thikë dhe materiali i trupit: çelik inox

Grirese me kapacitet 500ml.

Me fuqi 300W.

Tension 220-240V.

Frekuence50/60HZ.

 

SKU: 79881373 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close