fbpx

Blender, Krups, 800 W, 800 ml 810162

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,990 Lekë

Blender, Krups, 800 W, 800 ml 810162

PERSHKRIMI:

Me këtë blender ju mund të bëni lehtësisht smoothie dhe lëngje më të shijshëm. Blenderi kompakt ka fletë çeliku inox dhe një motorr të fuqishëm 800 W ku gjithashtu mund të grini arra, akullore dhe fasule me lehtësi. Blenderi ka katër funksione/cilësime të ndryshme, kështu që gjithmonë do të gjeni atë që dëshironi.

  • Tipi : Blender
  • Fuqia : 800 W
  • Kapaciteti : 800 ml
SKU: 62518847 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close