Blender dore Iskra HB-01S 200W, 800ml, me dy nivele shpejtesie, inoks, ngjyre te zeze 85591

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,186 Lekë

Blender dore Iskra HB-01S 200W, 800ml, me dy nivele shpejtesie, inoks, ngjyre te zeze 85591

PERSHKRIMI:

Blender dore Iskra HB-01, është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit , është shumë fuksional dhe I thjeshtë në përdorim.

  • Tipi : Blender dore
  • Fuqia : 200 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie
  • Ngjyra : E zezë
SKU: 36735867 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close