fbpx

Blender Dore shume Funksional 7n1 DSP KM-1037

4,290 Lekë

Blender Dore shume Funksional 7n1 DSP KM-1037-UD

PERSHKRIMI:

Seti i përzierësit DSP KM1037 do të zëvendësojë mikserin tuaj, prestarin dhe presësin e perimeve, dhe një

blender të palëvizshëm për të bërë kokteje dhe smoothie.

Pesë shtojca të ndryshme ju lejojnë të rrihni, bluani, grini dhe copëtoni ushqime të ndryshme.

Të gjitha pjesët janë bërë nga materiale me cilësi të lartë miqësore me mjedisin.

Kushti kryesor është fshirja dhe bluarja e produkteve vetëm kur temperatura e tyre është
nën 40 gradë.

Një motor i fuqishëm mund të bluajë pothuajse çdo gjë, por gjithashtu ka nevojë për pushim, kështu që

kohëzgjatja e punës së vazhdueshme duhet të jetë jo më shumë se 1 minutë, atëherë duhet të bëni një pushim. Shtojcat e mprehta të copëtimit janë bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë, i cili është i aftë të copëtojë dhe copëtojë shumë, shumë perime dhe fruta.
Përdorimi i një përzierësi të tillë është i lehtë dhe i thjeshtë.

Dhe në këmbim, ju merrni dy pajisje të ndryshme, funksionet e të cilëve kombinohen në mënyrë harmonike në një Set Dlese Blender.

Specifikimet:

Materiali i trupit: plastike rezistente ndaj goditjeve.
Materiali copëtues: çeliku, plastika.
Koha e funksionimit të vazhdueshëm: 1 min.
Fuqia, W: 500.
Fuqia, V: 220-240.
Frekuenca, Hz: 50/60.
Madhësia e paketës, cm: 30 x 24 x 22.5.

Pesha e paketës, kg: 2,280.

 

SKU: 86316855 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close