fbpx

Blender IMETEC, 450W, HB3 Dolcevita 7808 83149

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Blender IMETEC, 450W, HB3 Dolcevita 7808 83149

PERSHKRIMI:

Grirësja e perimeve IMETEC është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksionale dhe e thjeshtë në përdorim.

  • Tipi : BLENDER
  • Fuqia : 450 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Ngjyra : E bardhë
SKU: 34657445 Category: Tags: , , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close