Bide, me montim ne mur, e bardhë, porcelan, H23x36x55 cm 222121

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,090 Lekë

Bide, me montim ne mur, e bardhë, porcelan, H23x36x55 cm 222121

PERSHKRIMI:

Stili tradicional i bidesë ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj. Dizenjuar në linja të harkuara, kjo bide ofron raportin ideal përmasë- formë që përmbush nevojat tuaja. Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar

 • Mënyra e montimit : Montim ne mur
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 18 cm
 • Gjerësia : 36 cm
 • Thellësia : 55 cm
 • Lartësia : 23 cm

Bide me montim ne mur e bardhe porcelan 2

SHOPPING CART

close