Bide, Aqua, me montim ne tokë, e bardhë, porcelan, H38x35.5×54.5 cm 220724

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,690 Lekë

Bide, Aqua, me montim ne tokë, e bardhë, porcelan, H38x35.5×54.5 cm 220724

PERSGKRIMI:

Stili tradicional I bidesë “AQUA” ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërine e saj. Dizenjuar në linja të harkuara,kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë,që përmbush nevojat tuaja.Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar montimin

 • Mënyra e montimit : Montim në tokë
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përmasa e akseve : 16 cm
 • Gjerësia : 35.5 cm
 • Thellësia : 54.5 cm
 • Lartësia : 38 cm

aqua ground mounted e bardhe porcelan bidet h38x355x545 cm

SHOPPING CART

close