fbpx

Berese buke, Delimano Joy, 550 W, 700 gr/ 900 gr, 12 opsione 810314

Delimano

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,990 Lekë

Berese buke, Delimano Joy, 550 W, 700 gr/ 900 gr, 12 opsione 810314

PERSHKRIMI:

Tani ju mund të shijoni bukë të freskët , të bërë në shtëpi me ndihmën e pjekëses së bukës Delimano. Thjesht hidhni përbërësit, shtypni butonin, dhe brënda pak orësh buka e ngohtë dhe e freskët do të jetë gati për ju. 12 opsione të ndryshme, përfshirë pregatitjen e bukës pa gluten. Fuqia 550W. Mund të pregatisni bukë 700 gr ose 900 gr. Thjesht shtoni përbërësit, zgjidhni cilësimet tuaja të preferuara dhe shtypni butonin. Në pak orë, shtëpia juaj do të mbushet me erë të këndshme të aromave qiellore për të përshkuar çdo dhomë të shtëpisë tuaj, duke ju bërë thirrje të bëni një sanduiç ose të rrëmbeni pak gjalpë. Dhe për një gjë të jeni të sigurt – familja juaj do të jetë herët në tavolinë çdo mëngjes! Kjo pajisje nuk është thjeshtë një pjekëse e zakonshme për bukë. Ajo gjithashtu përfshin një program të veçantë për kos dhe recel shtëpie. Kjo pajisje e gjithanshme do të përmirësojë kuzhinën tuaj dhe do t’ju mundësojë të përgatisni mëngjeset te shijshme..

  • Fuqia : 550 W
  • Kapaciteti : 700 gr / 900 gr
  • Numri i funksioneve : 12 opsione
SKU: 57575158 Category: Tags: , ,
Marka

Delimano

SHOPPING CART

close