Balsam Rinovues Per Floke Te Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Ekstrakt Borronice

2,408 Lekë

Balsam Rinovues Per Floke Te Demtuar Dhe Te Ngjyrosur Me Ekstrakt Borronice-G-C

PËRSHKRIMI

Vaji organik i farës së Boronicës i jep flokëve butësi, shkëlqim, hidratim dhe elasticitet.

Vaji i arganit mbron flokët nga faktorët negativë, hidraton dhe ushqen intensivisht flokët, rikthen strukturën e tyre, duke i bërë flokët më të fortë, me shkëlqim dhe të menaxhueshëm.

Ekstrakti Acai Berry është i ngarkuar me antioksidantë, aminoacide, vitaminë C, minerale dhe i bën flokët të lëmuar dhe të menaxhueshëm.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Hibiscus Petal floral water (Hibiscus infusion), Prunus Persica Oil (Peach oil), Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba oil), Hibiscus extract (Hibiscus extract), Organic Triticum Vulgare Oil (Organic Wheat Germ Oil), Organic Vaccinium Macrocarpon Seed Oil (Organic Cranberry Seed Oil), Euterpe Oleracea Extract (Acai Berry Extract), Argan Oil (Argan Oil), Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorrobic Acid, Dehydid, Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close