Balsam Flokesh Per Skalpin E Vajisur Dhe Skajet E Thata Me 3 Lloje Argjilesh

2,240 Lekë

Balsam Flokesh Per Skalpin E Vajisur Dhe Skajet E Thata Me 3 Lloje Argjilesh-G-C

PËRSHKRIMI

1. Rivendos strukturën e flokëve
2. Forcon dhe ushqen
3. Normalizon aktivitetin e gjëndrave dhjamore

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël balsami në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë duke e lënë përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Behentrimonium Chloride, Phyllantius Emblica (Amla) Oil (Amla Oil), Panthenol (Provitamin B5), Vegetable Glycerin (Vegetable), Kaolin (Red Clay) (Red Clay), Kaolin (White Clay), Montmorillonite & Illite (Blue Clay), Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Charcoal (Bamboo Charcoal), Ceteareth-20, Parfume, Benzyl Alcohol, Benhydrozoic Acid Acid, Sodium Hydroxide, Linalool

SKU: 84172198 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close