fbpx

Aerosol IMETEC 5417 81630

Imetec

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,790 Lekë

Aerosol IMETEC 5417 81630

PERSHKRIMI:

Me teknologji të dyfishtë ampulë për terapinë e sëmundjeve të traktit të sipërm dhe të poshtme të frymëmarrjes. Ampulë transparente: të veçanta për trajtimin e sipërme të rrugëve të frymëmarrjes. Faqore e gjelbër: specifik për trajtimin e traktit të poshtëm të frymëmarrjes. Të plotë me pajisje pediatrike dhe maskë për të rritur, pipëz, nazal. Përdorshëm me të gjitha llojet e barnave të përshkruara për terapi aerosolike.

 • Tipi : Aerosol
 • Tensioni : 220-230 V
 • Fuqia : 100 VA
 • Ngjyra : E bardhë
 • Masa : 13 x 13 x 11 cm
 • Pesha : 1.75 kg
SKU: 45621139 Category: Tags: ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close