fbpx

Zjerës vezësh, Adler, 450 W, 7 vezë, 3 funksione zjerje 802559

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Zjerës vezësh, Adler, 450 W, 7 vezë, 3 funksione zjerje 802559

PERSHKRIMI:

Ky zjerës vezësh do ju sigurojë gatimin e përsosur të vezëve sipas preferencës tuaj – të butë, të mesëm ose të zjera shumë. Tani e tutje, nuk është e nevojshme të prisni me orë në dorë për të fikur sobën në kohën e duhur – kjo paisje do ta bëjë atë për ju dhe përveç kësaj do t’ju informojë me tingull zanor.

  • Tipi : Zjerës vezësh
  • Fuqia : 450 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti : 7 vezë
  • Numri i funksioneve : 3

SHOPPING CART

close