fbpx

Xhezve elektrike, Teba, 500 W, 250 ml 810072

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,790 Lekë

Xhezve elektrike, Teba, 500 W, 250 ml 810072

PERSHKRIMI:

Për të apasionuarit e kafes dhe për ata persona të cilëve kafja ju shijon kur e bëjnë vetë, kjo xhezve elektrike pë kafe turke do ishte zgjedhje perfekte. Mjaft praktike dhe funksionale.

  • Tipi : Xhezve elektrike
  • Fuqia : 500 W
  • Kapaciteti : 250 ml
  • Tensioni : 220 – 240 V
SKU: 97238245 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close