Xhel Per Eleminimin E Lekures Se Vdekur Te Fytyres

Krahasoni

2,016 Lekë

Xhel Per Eleminimin E Lekures Se Vdekur Te Fytyres G-C

PËRSHKRIMI

Provoni xhelin CLEAN SKIN nga CAFÉMIMI për të pastruar dhe rinovuar lëkurën tuaj!

Xheli është ideal për pastrim të butë të lëkurës me efekt eksfolues.

Ekstrakti i luleve Frangipani freskon dhe hidraton lëkurën, zvogëlon skuqjen.

Ekstrakti i pemës së çajit lufton aknet, ngushton poret dhe tonifikon lëkurën.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni xhelin në lëkurën e pastër dhe të lagur të fytyrës në një shtresë të hollë të barabartë, pas 2 minutash masazhoni fytyrën tuaj me lëvizje rrethore derisa produkti të përhapet plotësisht, shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të skuqur.

Ndërpriteni menjëherë përdorimin nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Plumeria Alba (Frangipani) Flower Extract (Frangipani Flower Extract), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract (Tea Tree Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Cetrimonium Chloride, Carbomer, Butylene Glycol, Fomes Officinalis (Mushroom) Extract (Leaf Sponge Mushroom Extract), Betaine (from Sugar Beet), Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Polysorbate-20, Perfume

SKU: 65953642 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close