Xhel Detoksifikues Me Qymyr Per Pastrimin E Thelle Te Fytyres

Krahasoni

2,016 Lekë

Xhel Detoksifikues Me Qymyr Per Pastrimin E Thelle Te Fytyres G-C

PËRSHKRIMI

Zgjidhni Xhelin e Qymyrit për pastrimin e thellë të lëkurës tuaj nga CAFÉ MIMI.

Xheli është krijuar për të pastruar lëkurën e vajisur për pikat e zeza dhe papërsosmëritë e tjera.

Qymyri i përfshirë në përbërje ka një efekt depërtues në lëkurë, pastron thellësisht poret dhe i jepë lëkurës ngjyrë mat.

Ekstrakti i lajthisë rregullon prodhimin e sebumit, ndihmon në ngushtimin e poreve, qetëson dhe tonifikon lëkurën.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhojeni xhelin në fytyrë të lagur nga 5-10 minuta dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract (Witch Hazel Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Cocamidopropyl Betaine, Charcoal powder (Coal), Carboxymethyl Cellulose, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Hydroxyethylurea, Xanthan Gome, Saccharide Benzyl Alcohol, Citric Acid, Polyglyceryl-10 stearate, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SHOPPING CART

close