WC porcelani e varur, kapak me ulje te ngandalshme, e bardhe 222118

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

13,986 Lekë

WC porcelani e varur, kapak me ulje te ngandalshme, e bardhe 222118

PERSHKRIMI:

Seti I Wc-së prej porcelani- me dalje horizontale përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky set tualeti I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhe e porcelanit kombinohet leh

  • Tipi : WC
  • Materiali : porcelan
  • Gjatësia : 54 cm
  • Gjerësia : 36 cm
  • Lartësia : 25 cm

SKU: 24964329 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close