WC, NOVA, IDEVIT, me montim në tokë, me dalje universale, e bardhë, porcelan 224241

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

34,300 Lekë

WC, NOVA, IDEVIT, me montim në tokë, me dalje universale, e bardhë, porcelan 224241

PERSHKRIMI:

Seti I Wc-së prej porcelani NOVA- me dalje universale përmban esencën e formës moderne të drejte me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky set tualeti I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.Seti I tualetit NOVA përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Komponentet përbërës të setit janë wc-ja kaseta me mekanizëm dhe kapaku. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Mënyra e montimit : Montim në tokë
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 18 cm
 • Dalja : Universale
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 16 cm
 • Përfshihet kaseta : Po
 • Gjerësia : 36 cm
 • Thellësia : 65 cm
 • Lartësia : 80 cm

SKU: 35282342 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close