WC, me montim ne toke, dalje anesore, porcelan, e bardhe, 61xH36 cm 220522

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

27,972 Lekë

WC, me montim ne toke, dalje anesore, porcelan, e bardhe, 61xH36 cm 220522

PERSHKRIMI:

Seti WC- bide prej porcelani OCEAN me dalje vertikale përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky set tualeti i dhuron stil banjës tuaj. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Seti i tualetit përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Mënyra e montimit : me montim ne toke
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 17 cm
 • Dalja : dalje anesore
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 13 cm
 • Përfshihet kaseta : Po
 • Gjatësia : 61 cm
 • Lartësia : 36 cm

SKU: 38329779 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close