WC, me montim ne mur, porcelan, e bardhe, 55x36xH33.5 cm 24986

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,550 Lekë

WC, me montim ne mur, porcelan, e bardhe, 55x36xH33.5 cm 24986

PERSHKRIMI:

WC- ja prej porcelani AZZURA e inkasuar përmban esencën e formës moderne të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky set tualeti i dhuron stil banjës tuaj. Ngjyra e bardhë naturale e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. WC- ja AZZURA përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Komponentët përbërës të setit janë WC- ja dhe kapaku me mbyllje të ngadalshme. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Mënyra e montimit : me montim ne mur
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 23 cm
 • Dalja : dalje anesore
 • Përfshihet kapaku : Po
 • Përmasa e akseve te kapakut : 18 cm
 • Përfshihet kaseta : Jo
 • Gjatësia : 55 cm
 • Lartësia : 33.5 cm
 • Thellësia : 36 cm

WC 10 3 WC 11 3 WC 12 2 WC 13 1

SHOPPING CART

close