WC, Eno, me montim ne toke, dalje poshte, porcelan, e bardhe, 48x37xH40 cm 221707

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,370 Lekë

WC, Eno, me montim ne toke, dalje poshte, porcelan, e bardhe, 48x37xH40 cm 221707

PERSHKRIMI:

Seti I Wc-së prej porcelani ‘’ENO”- me dalje vertikale përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky set tualeti I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhe e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.Seti I tualetit ‘’ENO”përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Mënyra e montimit : me montim ne toke
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhe
 • Përmasa e akseve : 14.5 cm
 • Dalja : dalje poshte
 • Përfshihet kapaku : Jo
 • Përmasa e akseve te kapakut : 15 cm
 • Përfshihet kaseta : Jo
 • Gjatësia : 48 cm
 • Lartësia : 40 cm
 • Thellësia : 37 cm
SKU: 79572716 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close